ART / Lithographs / Graphic art 9467354
nr 946 7354
GRAPHIC ART
6 parts. Sven Gerdin, Stockholm, sheet: 30x40 + 43x56,
7 st. Sven Gerdin, Stockholmsmotiv, bladets mått: 30x40 + 43x56
600
SEK 100
Monday Mars 2 2015
at 20:14:21
2/3 19:01:28